Biuro rachunkowe Wiesława Grala-Mąka

 

O NAS

Biuro Rachunkowe Wiesława Grala-Mąka

Biuro w środku

jest firmą oferującą od 2003 roku usługi księgowe dla tych Wszystkich, którzy tego potrzebują. Powołaniem naszego biura rachunkowego jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.

Nasze Biuro Rachunkowe chętnie pomaga w rozwiązywaniu problemów podatkowych. Świadczymy usługi księgowe i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki czy Stowarzyszenia. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym. W naszym biurze rachunkowym możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami.

BEZPIECZEŃSTWO

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo operacji księgowych i podatkowych naszych Klientów. Wieloletnia praktyka oraz zdobyte doświadczenie jak i posiadane kwalifikacje, pozwalają nam gwarantować Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.

Otwartość na kontrole podatkowe, które dają poczucie bezpieczeństwa, nie tylko naszym Klientom, ale nam samym. Protokoły – bez uwag i zastrzeżeń ze wszystkich dotychczas przeprowadzonych są tego dowodem.

JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Mając na uwadze jakość świadczonych przez nasze Biuro usług stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, którzy swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego, prawa pracy jak i ubezpieczeń społecznych, stale aktualizują poprzez szkolenia w tych dziedzinach.

Do obsługi naszych Klientów wykorzystujemy oprogramowania księgowe, wśród których znajduje się m.in. program księgowo-płacowy ”Buchalter” firmy GRAF-SOFT, program księgowy „REWIZOR GT ″ firmy INSERT oraz program „PŁATNIK” – służący do elektronicznej obsługi dokumentacyjnej dla ZUS z wykorzystaniem bezpiecznego elektronicznego podpisu

(29) 764-31-28
Tel. Komórkowy 509-554-819

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, radcami prawnymi i innymi biurami rachunkowymi działającymi na terenie całego kraju, wspieramy się wiedzą, wymieniamy doświadczeniem, co poszerza spektrum świadczonych przez nas usług. Zapraszamy wszystkich do naszego Biura i skorzystania z naszych usług.